Gå direkt till huvudinnehåll

Här hittar du några av våra medarbetare

Johan Ehrensvärd, Försäljning värme och kyla Norrenergi

Försäljning värme och kyla

Johan Ehrensvärd

johan.ehrensvard@norrenergi.se

Andreas Knapp, Försäljning värme och kyla, Norrenergi

Försäljning värme och kyla

Andreas Knapp

andreas.knapp@norrenergi.se

Jesper Wilhelmsson, Energitjänster, Norrenergi

Energitjänster

Jesper Wilhelmsson

jesper.wilhelmsson@norrenergi.se

Mattias Tellrud, Marknadsutveckling, Norrenergi

Marknadsutveckling

Mattias Tellrud

mattias.tellrud@norrenergi.se

Carl Berndtsson, Miljö och hållbarhet, Norrenergi

Miljö och hållbarhet

Carl Berndtsson

carl.berndtsson@norrenergi.se

Monica Vilhelmson, Press och informationsfrågor, Norrenergi

Press och informationsfrågor

Monica Vilhelmson

monica.vilhelmson@norrenergi.se

Åsa Lindelöf, säkerhetsingenjör Norrenergi

Brandskydd och arbetsmiljö

Åsa Lindelöf

asa.lindelof@norrenergi.se

Niklas Johansson, projektchef Norrenergi

Nätprojekt

Niklas Johansson

niklas.johansson@norrenergi.se

Caroline di Paolo, HR-frågor. Norrenergi

HR-frågor

Caroline di Paolo

caroline.dipaolo@norrenergi.se

Annika Bremborg, Webb och sociala medier, Norrenergi

Webb och sociala medier

Annika Bremborg

annika.bremborg@norrenergi.se

Ledning och styrelse

Vill du komma i kontakt med någon i vår ledningsgrupp eller veta vilka som sitter i vår styrelse? Ta en titt här!